Türkiye Cumhuriyeti

Münih Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız

Bos Icerik
 
Suphi Meriç
Başkonsolos (MM)
08.04.1961-16.05.1963
Ercümend Tatarağası
Başkonsolos (MM)
01.06.1963-10.09.1965
Mehmet Sıtkı Coşkun
Başkonsolos (MM)
11.09.1965-22.05.1967
Gündüz Tunçbilek
Başkonsolos (MM)
29.05.1967-03.12.1969
Mustafa Çetin Oran
Başkonsolos (MM)
29.11.1969-31.03.1972
Metin Kuştaloğlu
Başkonsolos (MM)
27.03.1972-28.09.1976
Pulat Yüksel Tacar
Başkonsolos (MM)
30.09.1976-29.09.1978
Selçuk Nahit Toker
Başkonsolos (MM)
20.09.1978-30.09.1980
Alaeddin Taluy
Başkonsolos (MM)
01.10.1980-14.12.1983
Kemal Yurdadoğan
Başkonsolos (MM)
25.08.1984-03.10.1988
Aydın İdil
Başkonsolos (MM)
10.10.1988-03.09.1990
Hasan Kemal Gür
Başkonsolos (MM)
31.08.1990-16.08.1993
Ali Mesut Orsa
Başkonsolos (MM)
06.08.1993-02.10.1995
Ali Yakıtal
Başkonsolos (MM)
30.09.1995-01.10.1999
Haldun Otman
Başkonsolos (MM)
01.10.1999-03.11.2003
Mustafa Babür Hızlan
Başkonsolos (MM)
31.10.2003-15.09.2005
Abdurrahman Bilgiç
Başkonsolos (MM)
14.09.2005-03.09.2007
Ali Rıfat Köksal
Başkonsolos (MM)
31.08.2007-31.08.2010
Kadir Hidayet Eriş
Başkonsolos (MM)
18.10.2010-15.09.2014
Mesut Koç
Daire Başkanı (MM)
01.10.2014-